ÜRÜNLERİMİZ

Toptan gıda satışı yaparak Trakya ve çevresinde hizmet veren firmamız sizlere kolaylık sağlıyor. Birçok ürün çeşidine sahip olan ve her üründe kalite arayarak sizlere sunum yapan firmamız bu anlamda asla tavizi yoktur. Sipariş dağıtım araçları ile adrese kadar gelerek ürün teslimi yapıyoruz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız bölge de öncü firma olarak biliniyor. Birçok Marken ve cafelerin tüm ürün ihtiyaçları firmamız bünyesinden giderilmektedir.

Ürün çeşitlerimiz

Toptan gıda satışı ile bilinen firmamız uzun yılların birikimi ile siz değerli müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Çok geniş ürün çeşitliliğine sahip olan şirketimizden sizde ihtiyacınıza yönelik ürün seçebilirsiniz. Ürünlerimizin satışları toptan ve perakende olarak yapılmaktadır. Trakya ve çevresinde ise sipariş teslimi firmamız tarafından yapılıyor. Şirketimiz bünyesinde bulunan ürünler ise; et ürünler ( sucuk, salam, sosis, jambon, pastırma) olurken, süt ürünleri çeşitlerimiz arasında tüm süt ürünleri ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Sadece bu kadar ile sınırlı olmayan firmamız, içecek, baharat ve bakliyat çeşitlerini de yine şirket bünyesinde bulundurmaktadır. Yine aynı şekilde hazır yemek ürünleri arasında olan ve evlerde yemek yapmayı kolaylaştıran fresh ve catering ürünleri de yine bizlerden temin etmeniz mümkün olmaktadır. Tüm ürünlerimiz lezzetli ve alanında üretilen en kaliteli markaların ürünü olarak bilinir.

Firmamızdan sadece size özel hizmet

Toptan gıda satışı ile öncü firma unvanı alan firmamız sadece müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. ARDA SAMİ GIDA her daim sizin isteklerinize yönelik hizmet vermeyi siz değerli müşterilerine bir borç biliyor. Özellikle market, bakkal, cafe ve restoran gibi önemli işletme alanlarına toptan hizmetler veren firmamız uygun fiyatlı sunumları ve satışları ile de bilinmektedir. Çok geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız bu anlamda da adını duyurmayı başarmıştır.

Siz siparişi verin getirmesi bizden olsun

Gıda sektöründe etkili ve kesin yöntemlerimiz ile bu işe başladık. Kaliteli ürün seçimini de zaman içinde tecrübe edinerek öğrendik. Önemli detayları atlamadan ve istekleri baz alarak hizmet sınırlarımızı genişlettik. Şuanda tam bir şirket pozisyonunda kurumsal hizmet veriyor ve bu anlamda bölgenin ilk ismi olarak biliniyoruz. Ürünlerimizde yaşanacak herhangi bir sıkıntıdan yine şirketimiz mesul olacaktır.

Toptan gıda satışı gerçek bir tecrübe ve bilgi birikimi ister. Aynı zamanda da tüm siparişlerin doğru hazırlanması içinde uzman bir ekip gerekir. Zaman içinde edindiğimiz bu tecrübelerimizi faaliyete geçirerek şirketimizi büyüttük. Tüm müşterilerimiz bizimle birlikte büyüdü ve büyümeye de devam ediyor. Biz bir aile ortamı içerisinde sizler ile iş yapmaktan keyif aldık ve almaya da devam ediyoruz.

Ürün fiyatlarımız

Firmamız her daim sizleri düşünerek hizmet vermeyi kendine bir borç bilir. Bu anlamda her daim uygun fiyat anlayışı ile sizlere hizmet vereceğiz. Firmamızdan sizde ürün siparişi verebilirsiniz.

1–50 / 217 sonuç gösteriliyor