Gösterilen sonuç sayısı: 3


Acı soslar ülkemizde restoranlarda ve ev mutfaklarında çokça tercih edilen soslar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yemeklerimize kattıkları tat kadar sahip oldukları metabolizma hızlandırıcı etki sayesinde günlük enerji harcamamızı da artırırlar. Sanal alışveriş sitemizde Arda Gıda ve Yalıbağı markalarının acı sos çeşitleri ekonomik toptan acı sos fiyatları ile sizlere sunulmuştur.  

Toptan fiyatına perakende satış politikamız kapsamında sevilen acı sos çeşitleri, uygun fiyatlara bu kategorimizden satın alabilirsiniz. Acı soslar 10 kg, 4750 gr ve 500 gr ambalajları ile sanal raflarımızda toptan acı sos fiyatlarıyla yer almaktadır. Kendine has bir tada, kıvama, renge ve kokuya sahip olan ürünlerimiz, neredeyse her öğün kullanabileceğiniz soslar arasındadır. Sürekli kullanımı olan, sevilen ve tercih edilen bu özel ürünleri ekonomik toptan acı sos fiyatları ile sizlere sunmaktayız. Toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile sitemizde yer alan ürünleri ekonomik ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Yöresel tatlarımızdan Edirne köftesi ile tercih edilen sosumuzu uygun toptan fiyatına perakende satış fiyatlarımız ile restoranlarımız da temin edebilirler.  

Özenle seçilmiş acı biberlerin işlenmesi ile üretilen acı soslar, avantajlı toptan fiyatına perakende satış sistemimiz kapsamındadır. Bu özel ve yöresel lezzetlerimiz, bu sayede bütçenize yük olmadan satın alınabilir. Zengin tatları ile birçok yemeğe lezzet katan ürünlerimizi ekonomik toptan acı sos fiyatları ile sitemizden temin edebilirsiniz.