Gösterilen sonuç sayısı: 8


Kaliteden ödün vermeyen markaların ketçap mayonez çeşitleri, ekonomik toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerini almıştır. Başlıca hamburger, patates kızarması ve sosisli gibi yemekler ile tercih edilen  ketçap mayonez çeşitleri oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Seçim aşamasında tatları, kıvamları ve sağlıklı içerikleri çok önemlidir. Bu sebeple, alışveriş sitemizde Öncü ve Tukaş markalarının lezzetli ve kaliteli ürünleri toptan ketçap mayonez fiyatları ile sizlere sunulmuştur.  

Ketçap mayonez çeşitleri kategorimizdeki bütün ürünler avantajlı toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimiz tercih edilen kullanım alanlarına uygun olarak çeşitli şekillerde ambalajlanmışlardır. Bu kapsamda, 8 ve 9 kg’lık kova tipi ambalajlarımız toptan ketçap mayonez fiyatları ile mevcuttur. Ayrıca 600 ve 700 gr’lık sofra tipi ambalajlı ürünler de toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile bulunmaktadır. Ek olarak 9 ve 12 gr’lık tek kullanımlık ketçap mayonez kategorimizde yer almaktadır. Rahat kullanım sağlayan ambalajlar ile uygun saklama koşullarında ve belirtilen süreler dahilinde ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde bekletebilirsiniz.  

Sitemizde en uygun toptan ketçap mayonez fiyatları ve kaliteli ürünleri bulabilir, güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile avantajlı olarak satın alabileceğiniz ürünlerimiz bütçenize olumlu etki yapacaktır. Evlerimizde, restoranlarda, büfelerde, vb. eksik olmayan ürünlerimizi  toptan ketçap mayonez fiyatları ile online alışveriş sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.