Gösterilen sonuç sayısı: 20

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Elit Zeytin Ezmesi Kova 3 kg

259,90

Özenle seçilmiş kaliteli zeytin çeşitleri toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sizlere avantajlı toptan zeytin fiyatlarıyla sunulmaktadır. Bilindik ve sevilen markalardan olan Marmara Birlik ve Olea toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Ayrıca Elit, Güngör, Yücel Oral ve Arda firmalarının ürünleri de ekonomik toptan zeytin fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerini almıştır.  

Zeytin çeşitlerimiz arasında yağlı sele kızıl şampiyon ve Gemlik tipi sele siyah zeytin toptan zeytin fiyatları ile bulunmaktadır. Ayrıca yine toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile biberli yeşil zeytin, kırma yeşil zeytin ve yeşil çizik zeytin çeşitleri mevcuttur. Toptan fiyatına perakende satış ile ekonomik yeşil kokteyl zeytin, kokteyl soslu yeşil zeytin ve ızgara yeşil zeytin sevilen tatlarımızdandır. Toptan zeytin fiyatları ve yüksek kaliteleri ile soslu siyah zeytin, soslu biberli yeşil zeytin ve dilimli siyah zeytin çeşitlerimiz mevcuttur. Bu ürünlerimize ek olarak dilimli yeşil zeytin ve zeytin ezmesi de toptan fiyatına perakende satış ile satışa sunulmuştur.  

Sitemizde siyah zeytin fiyatları, yeşil zeytin fiyatları ve zeytin ezmesi fiyatları gibi bütün zeytin çeşitlerimizin avantajlı fiyatlarını bulabilirsiniz. Toptan zeytin fiyatları ile en hesaplı ve lezzetli zeytin çeşitleri toptan fiyatına perakende satış politikamızla sizlere sunulmaktadır. Yüksek kaliteli zeytin çeşitlerini en uygun fiyata bulabileceğiniz sanal marketimiz damak tadınızla beraber bütçenizi de düşünmektedir.