Gösterilen sonuç sayısı: 30

499,90

Kaliteli ve lezzetli soğuk içecek çeşitleri sanal raflarımızda toptan soğuk içecek fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Sevilen, bilinen ve çokça tercih edilen markaların ürünlerini toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sanal marketimizden temin edebilirsiniz. Bu kapsamda Aroma, Dimes, Doğanay, Freşa, Uludağ, Karali, Kınık ve Poli markalarının soğuk içecek çeşitleri mevcuttur.  

Cazip toptan soğuk içecek fiyatları ile sitemizde tropikal meyve suyu, acılı şalgam suyu ve acısız şalgam suyu yer almaktadır. Karışık meyve aromalı soda, karpuz ve çilek aromalı soda, limon aromalı soda toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile bulunmaktadır. Ek olarak vişne aromalı soda, limonata, portakallı gazoz ve sade gazoz da toptan soğuk içecek fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Ayrıca şekersiz limonata, maden suyu, meyve suyu, elma aromalı soda ve çilek aromalı soda, soğuk içecek çeşitleri kategorisi kapsamındadır.  

Meyve sularımız 200 ml’lik  ambalajları ile 27’şerli koliler halinde satın alınabilir. Şalgam ürünlerimiz ise 1 lt ve 330 ml olarak ambalajlanmışlardır. Ayrıca 1 lt için 12 adet, 330 ml için 24 adetlik koliler halinde toptan soğuk içecek fiyatları ile satın alınabilirler. Cam şişe limonata veya portakallı gazozlar ise 1 koli 24 adet olarak toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile temin edilebilmektedir. Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sitemizde yer alan soğuk içecekler en ekonomik şekilde satın alınabilir.