Gösterilen sonuç sayısı: 19


Yemeklerinize, damak zevkinize göre lezzet katacak yemek sosları çeşitleri toptan fiyatına perakende satış ile sizlere sunulmuştur. Gerek hazırlık aşamasında gerekse yemek sofraya geldikten sonra kullanılabilen birçok sos çeşidimiz mevcuttur. Tadından, kalitesinden ve hijyenik üretiminden emin olunan firmalar ile toptan fiyatına perakende satış sistemi işletilerek çalışılmaktadır. Firmalarımız arasında Calve, Kent Boringer, Knorr ve Kühne gibi tanınan markalar toptan yemek sosu fiyatları ile bulunmaktadır. Ayrıca, Öztürkoğlu, Safran, Rama ve Mia Mezze gibi başarılı firmalar da toptan yemek sosları fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerini almıştır.  

Zengin yemek sosları çeşitleri arasında barbekü sosu, cafe de paris sos, cajun çeşnisi baharatı toptan yemek sosu fiyatları ile mevcuttur. Ek olarak, et suyu toz bulyon, tavuk suyu toz bulyon toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Ayrıca, fajita çeşnisi baharatı, patates püresi, sebzeli çeşni, nar ekşisi ve limon suyu yemek sosu çeşitleri kapsamında sitemizden temin edilebilir. Üzüm sirkesi, demi glace et sosu, hazır tarhana çorbası da bu kategorimizde toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile bulabileceğiniz gıdalardandır. Ek olarak, soya sosu, fesleğenli pesto sos ve krema da toptan yemek sosları fiyatları ile sanal raflarımızdan temin edilebilir.  

Sitemizde toptan fiyatına perakende satış ile tüm yemek sosu çeşitleri uygun fiyata bulunabilir ve güvenle satın alınabilir. Avantajlı toptan yemek sosu fiyatları sayesinde sevilen tatları en ekonomik şekilde yemeklerinize katabilirsiniz.