Gösterilen sonuç sayısı: 12


Lezzetli yemeklerin pratik çözümleri, hazır yemekler kategorimizde toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Bu kapsamda Fide ve Yurt markalarının hazır yemek çeşitleri toptan hazır yemek fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerini almıştır. Ayrıca hazır meze çeşitlerimiz de sizlere avantajlı toptan fiyatına perakende satış fiyatlarımız ile sunulmuştur.

Hazır yemek çeşitleri kapsamında barbunya pilaki, fasulye pilaki ve nohut pilaki ekonomik toptan hazır yemek fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Ayrıca salçalı sulu köfte ve çokça tercih edilen barbunya pilaki de toptan fiyatına perakende satış fiyatlarıyla raflarımızda mevcuttur. Hazır yemekler kategorimizde meze çeşitleri olarak atom, ciğer ve haydari toptan hazır yemek fiyatları ile bulunmaktadır. Ek olarak İtalyan salatası, mantar salatası ve Rus salatası da toptan hazır yemek fiyatları ile sitemizden hızlıca satın alınabilir.

Hazır mezelerimizi 130 gr’lık pratik ambalajlarında toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile temin edebilirsiniz. Hazır yemek çeşitleri kategorimizde bulunan konserve grubu ürünler 200 gr’lık konserveler halinde sanal raflarımızda bulunmaktadır. Hijyenik koşullarda üretilen konservelerimizin kapakları kolayca açılarak sizlere en zahmetsiz ve temiz kullanım deneyimini sağlamaktadır.

İster tek olarak isterseniz de yemeklerin yanında yiyebileceğiniz doyumluk hazır yemekler sofralarınızı zenginleştirerek yemeklerden aldığınız keyfi artırır. Bu lezzetlerden damak tadınıza en uygun olanlarını seçebilir ve online alışveriş sitemizden en ekonomik şekilde ve güvenle temin edebilirsiniz.