Gösterilen sonuç sayısı: 24

EDİRNE YÖRESEL

Edirne Badem Ezmesi 215 gr

21,90

EDİRNE YÖRESEL

Edirne Badem Ezmesi 415 gr

42,90
14,90

Hazır Tatlılar

Kadayıf 400 gr

14,90

EDİRNE YÖRESEL

Kavala Kurabiyesi 400 gr

26,00

Hazır Tatlılar

Kemalpaşa Tatlısı 140 gr

7,90

Hazır Tatlılar

Şekerpare Tatlısı 250 gr

7,90

Hazır Tatlılar

Tatsan Cevizli Helva 250 gr

13,90

Sevilen hazır tatlılar kategorimiz çok çeşitli seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Toptan hazır tatlı fiyatları ile bütün hazır tatlı çeşitleri, toptan fiyatına perakende satış politikamız sayesinde ekonomik olarak temin edilebilir. Bu kapsamda Altın Safran, Helles, Arar Gıda ve Pey-Ta firmalarının ürünleri toptan hazır tatlı fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Ek olarak Birol Gıda, Tatlıname, Sultanser ve Tatsan markalarının tercih edilen ürünleri de toptan fiyatına perakende satış ile sanal raflarımızdadır.  

Badem ezmesi, kavala kurabiyesi, Hayrabolu peynir tatlısı, kadayıf, Kemalpaşa tatlısı ve şekerpare tatlısı hazır tatlı çeşitleri kategorisinde yer almaktadır. Badem aromalı yaz helvası, cevizli ve bademli yaz helvası ve çilek aromalı yaz helvası toptan hazır tatlı fiyatları ile bulunmaktadır. Ayrıca hazır tatlı çeşitleri kategorimizde kakaolu ve sade tahin helva toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile mevcuttur. Çikolatalı susamlı tahin helvası ve aç bitir helvalar da toptan hazır tatlı fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Hazır tatlılar kapsamında cevizli helva, çilekli bademli helva, karamelli cevizli helva, vanilyalı tahin helvası da vardır. Ürünlerimiz kalite ile lezzeti bir arada bulundurmaktadır.  

Pratik bir şekilde tüketebileceğiniz açlığınızı ve şeker ihtiyacınızı giderecek hazır tatlılar toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile sizlere sunulmuştur. Kategorimiz kapsamında damak tadınıza uygun ürünleri seçip en uygun fiyatlara, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.