Gösterilen sonuç sayısı: 20


Sevilen hazır tatlılar kategorimiz çok çeşitli seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Toptan hazır tatlı fiyatları ile bütün hazır tatlı çeşitleri, toptan fiyatına perakende satış politikamız sayesinde ekonomik olarak temin edilebilir. Bu kapsamda Altın Safran, Helles, Arar Gıda ve Pey-Ta firmalarının ürünleri toptan hazır tatlı fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Ek olarak Birol Gıda, Tatlıname, Sultanser ve Tatsan markalarının tercih edilen ürünleri de toptan fiyatına perakende satış ile sanal raflarımızdadır.  

Badem ezmesi, kavala kurabiyesi, Hayrabolu peynir tatlısı, kadayıf, Kemalpaşa tatlısı ve şekerpare tatlısı hazır tatlı çeşitleri kategorisinde yer almaktadır. Badem aromalı yaz helvası, cevizli ve bademli yaz helvası ve çilek aromalı yaz helvası toptan hazır tatlı fiyatları ile bulunmaktadır. Ayrıca hazır tatlı çeşitleri kategorimizde kakaolu ve sade tahin helva toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile mevcuttur. Çikolatalı susamlı tahin helvası ve aç bitir helvalar da toptan hazır tatlı fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Hazır tatlılar kapsamında cevizli helva, çilekli bademli helva, karamelli cevizli helva, vanilyalı tahin helvası da vardır. Ürünlerimiz kalite ile lezzeti bir arada bulundurmaktadır.  

Pratik bir şekilde tüketebileceğiniz açlığınızı ve şeker ihtiyacınızı giderecek hazır tatlılar toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile sizlere sunulmuştur. Kategorimiz kapsamında damak tadınıza uygun ürünleri seçip en uygun fiyatlara, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.