Gösterilen sonuç sayısı: 6


Ülkemizde ana yemeklerin yanında, özellikle öğle ve akşam öğünlerinde tercih edilen turşu, doğal probiyotik bir yapıya sahiptir. Tanelerinin yanında suyu da içilebilen turşu çeşitleri birçok faydalı özelliğe sahiptir. Türk sofralarının değişilmez lezzetlerinden turşu, pek çok yemeğin yanında keyifle tüketilir. Ayrıca atıştırmalıkların da tadına tat katar. Genel olarak değerlendirildiklerinde, turşu çeşitleri sahip oldukları özellikler ile bağışıklık sistemini desteklemektedir.  

Turşular kategorimizde kaliteli markaları toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz. Bu kapsamda turşu üretimi konusunda uzmanlaşmış Gözde ve Yonca markalarının lezzetli ürünleri toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sizlere sunulmuştur. Toptan turşu fiyatları ile sevilen tatlar alışveriş sitemizden güvenle, hızlıca ve en ekonomik şekilde satın alınabilir.  

Acı süs biberi turşusu, biberiye turşusu ve karışık turşu toptan turşu fiyatları ile turşu çeşitleri kategorimiz dahilindedir. Ayrıca kornişon slayt kesim turşu ve salatalık kornişon turşu da toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile alışveriş sitemizde yer almaktadır. Ek olarak sıfır numara gözde salatalık turşu ve küp kesim salatalık turşu toptan turşu fiyatları ile turşu çeşitleri arasında mevcuttur.  

Sitemizde yer alan tüm turşu çeşitlerimizi toptan turşu fiyatları ile uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Böylelikle, bütçenizi zorlamadan sofralarınızı zenginleştirirken daha sağlıklı ve ekonomik beslenebilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış politikamız kaliteli ve lezzetli ürünleri en uygun fiyatlara temin edebilmenize imkân sağlamaktadır.