Gösterilen sonuç sayısı: 45

499,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Karali Siyah Çay 5 kg

1.189,90

Sevilen firmaların içecek çeşitleri sizlere toptan fiyatları ile sunulmuştur. Yemeklerin yanında veya ayrıca tüketebileceğiniz içeceklerimiz en kaliteli markaların ürünleridir. Aroma, Çaykur, Dimes, Doğanay ve Freşa markalarının ürünlerini toptan fiyatına perakende satış ile raflarımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Jacobs, Uludağ, Karali, Kınık, Uludağ ve Poli firmaları da toptan içecek fiyatları ile sitemizde yer almaktadır.  

Bu kategorimizde damak tadınıza uygun bir çok seçenek bulunmaktadır. Tropikal meyve suyu, meyve suyu, altınbaş çay, kamelya çayı ve siyah çay ürünleri toptan içecek fiyatları ile sitemizde mevcuttur. Ek olarak acılı şalgam suyu, acısız şalgam suyu ve portakallı gazoz toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sanal raflarımızdadır. Sodalı içecekler kapsamında elma aromalı soda, karışık meyve aromalı soda, çilek aromalı soda, limon aromalı soda mevcuttur. Ek olarak vişme aromalı soda, karpuz ve çilek aromalı soda toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile bulunmaktadır. Bunlar dışında ikisi bir arada kahve, üçü bir arada kahve ve limonata toptan içecek fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Sade gazoz, şekersiz limonata ve maden suyu da toptan fiyatına perakende satış politikamız ile satış sitemizde bulunmaktadır.  

Kaliteli içecek çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilceğiniz alışveriş sitemizi güvenle kullanabilirsiniz. Bütün içecek çeşitleri toptan fiyatına perakende satış politikamızla sizlere sunulmuştur. Bu kapsamda sevdiğiniz bütün ürünleri kaliteli ve ekonomik olarak sitemizden temin edebilirsiniz.