Gösterilen sonuç sayısı: 13

-7%

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Barilla spagetti Makarna 500 gr

28,90 26,90

Makarna Yumurta Tuz

Filiz Fırın Makarna 5 kg

149,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba Arpa Şehriye 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba Boncuk Makarna 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba Çubuk Makarna 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba Fiyonk Makarna 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba İri Kalem Kesme Makarna 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Oba Tel Şehriye 5 kg

129,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Özen Yemeklik kalınTuz 10 kg

79,90

Makarna ve yumurta genellikle hızlı, besleyici ve enerji veren yemekler hazırlarken tercih ettiğimiz temel besin kaynaklarımızdandır. Temel yemek malzemeleri olabildikleri gibi yemeklere tat vermek, besleyiciliği, lezzeti ve kıvamı arttırmak gibi amaçlar için de katılırlar. Tüm dünyada birçok farklı şekilde hazırlanarak tüketilen bu besinler, ülkemizde de çokça tercih edilmektedir. Makarna, yumurta tuz severek tercih edilen ve mutfaklarımızda en hızlı şekilde tüketilen gıdalardandır.  

Toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile kaliteli makarna yumurta çeşitleri sanal raflarımızdaki yerini almıştır. Bu kategorimizde uygun toptan makarna tuz fiyatları ile kaliteli markaların ürünleri bulunur. Sitemizde, sağlık ve lezzetten ödün vermeyen Barilla, Oba, Safir ve Salti firmalarının ürünleri toptan fiyatına perakende satış fiyatlarıyla yer almaktadır.  

Temel gıda çeşitleri kategorimizde yemeklik iyotlu kaya tuzu, arpa ve tel şehriye toptan makarna yumurta tuz fiyatları ile bulunmaktadır. Ayrıca makarna çeşitlerinden boncuk, fiyonk ve çubuk makarna toptan fiyatına perakende satış ile sizlere sunulmuştur. Yumurta ve tuz çeşitleri kategorisinde kalın kesme ve fırın makarna da toptan makarna yumurta tuz fiyatları ile mevcuttur.  

Makarna yumurta tuz çeşitleri ile pratik yemekler yapabilir veya yemeklerinize tat katabilirsiniz. Alışverişiniz esnasında toptan fiyatına perakende satış fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Sitemiz kaliteli gıda ürünlerini ekonomik olarak sizlere sunmaktadır. Toptan makarna yumurta tuz fiyatları sayesinde masraflarınızı yükseltmeden mutfağınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.