Gösterilen sonuç sayısı: 8


Unlu mamul çeşitleri sofralarımızın vazgeçilmezlerindendir. Sabah, öğlen ve akşam öğünlerinde, hatta ara öğünlerde bile sevilerek tüketilmektedirler. Ayrıca, tüm dünyada en çok tüketilen ürün grupları arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar. Arda Gıda olarak, ülkemizde bu alanda kaliteden, lezzetten ve hijyenden ödün vermeden üretim yapan firmalar ile çalışmaktayız. Bu firmalardan olan Filiz, Birol Gıda ve İkizoğlu, toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile ürünlerini sizlere sunmaktadır.  

Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile tüm ürünlerimizin avantajlı toptan unlu mamul fiyatları sitemizde mevcuttur. Bu kapsamda unlu mamul çeşitleri olarak irmik, yufka, mantı ve sigara böreği sanal raflarımızda hazır bulunmaktadır. Gerek yöresel gerekse ülke çapında tercih edilen bu lezzetler toptan fiyatına perakende satış sistemi ile sizlere sunulmuştur. Müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulduğu sitemizde yüksek kalite ile uygun fiyatı bir arada bulabilirsiniz.  

Avantajlı toptan fiyatları ile bütün unlu mamuller sitemizden ekonomik olarak temin edilebilir. Sofralarımızdan eksik etmediğimiz, sürekli tükettiğimiz bu ürünlerin düşük maliyet ile temin edilebilmesi ev bütçemize olumlu katkı yapmaktadır. Sitemiz toptan unlu mamul fiyatları ile üst standart kaliteyi beraber sunmaktadır. Bütün çeşitleri doyurucu ve lezzetlidir. Toptan fiyatları ile sevilen tatları sayfamızda bulabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış politikamız sayesinde tercih ettiğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.