114 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Süt Ürünleri

Alkan Lor Peyniri 17 Kg

799,90

Pasta Malzemeleri

Ceviz İçi 1 Kg

269,90
94,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Elit Zeytin Ezmesi Kova 3 kg

259,90

Pasta Malzemeleri

Hurma 300 gr

29,90

Pasta Malzemeleri

İncim Kuru Üzüm 300 gr

59,90
49,90
499,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Çilek Reçeli 5 kg

475,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Kayısı Reçeli 5 kg

475,90

Sami Arda Gıda olarak, toptan fiyatına perakende satış politikası ile sizlere avantajlı toptan şarküteri ürünleri fiyatları sunuyoruz. Bu kapsamda zeytin fiyatları, süt fiyatları ve peynir fiyatları gibi çokça tüketilen kaliteli ve seçkin ürünlerin uygun fiyatlarını bulabilirsiniz. Pınar ve Koska markaları gibi tanınmış ve sık tercih edilen ürünlerimizi, toptan fiyatına perakende satış avantajıyla sitemizden temin edebilirsiniz.  

Ekonomik toptan şarküteri ürünleri fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen politikamız sayesinde sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz lezzetleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ekonomik toptan şarküteri ürünü fiyatları ile sofralar zenginleşecek ve daha sağlıklı besinlerle dolacak. Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile artık şarküteri ürün çeşitleri cebinizi yakmayacak, bütçenize yük olmayacaktır.  

Sitemizde reçel, süt, tereyağı, tahin, pekmez, kuru kayısı, kuru incir, fındık ezmesi, zeytin, peynir ve salam ürünlerimiz mevcuttur. Ayrıca, kavurma, sosis, sucuk, bal ve margarin gibi birçok ürünü ve çeşitlerini toptan fiyatına perakende satış sitemizde bulabilirsiniz. Samiardagida.com, sizleri en uygun toptan şarküteri ürünleri fiyatları ve yüksek kalite ile buluşturmaktadır. İleri standartlarda üretilmiş olan ürünlerimizde lezzet, sağlık ve ekonomik fiyat avantajlarını bir arada bulacaksınız. Toptan şarküteri ürünleri fiyatları ile Koska’nın besleyici tahin ve pekmezinin tadına varıp, Pınar’ın tereyağının keyfini süreceksiniz. Toptan fiyatına perakende satış ile şarküteri ürünlerini lüks olmaktan çıkaran Sami Arda Gıda’nın toptan şarküteri ürünlerinin fiyatlarından çok memnun kalacaksınız.