Gösterilen sonuç sayısı: 4


Salça çeşitleri başlıca Türk mutfağında olmak üzere bütün dünyada yemeklerin başlıca katkı malzemeleri arasındadır. Bu gıdalar domates veya biber gibi sebzelerin ezilerek suları çıkarıldıktan sonra kaynatılarak püre haline getirilme yöntemiyle yapılır. Yaz aylarında yetişen lezzetli sebzelerin kış aylarında da kullanılabilmesi için bulunmuş yöntemlerden biridir. Yemeklere kendine özgü tat, kıvam ve koku katan salça çeşitleri, toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile raflarımızda bulunmaktadır. Salçalar kategorimizde kaliteli markaların özenle ve hijyenik şartlarda ürettikleri ürünler toptan salça fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Sitemizden Demkal, Öncü ve Rekolte firmalarının ürünlerini toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile temin edebilirsiniz.  

Toptan salça fiyatları ile domates salçası, tatlı biber salçası ve acı biber salçası çeşitleri online alışveriş sitemizde mevcuttur. Ürünlerimizi cam, metal ve plastik ambalajlarında toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile temin edebilirsiniz. Toptan salça fiyatları ile sizlere sunduğumuz domates salçalarımız, 4500 gr, 1650 gr, ve 830 gr olarak ambalajlanmışlardır. 1650 gr, 4300 gr ve 19 kg’lık ambalajlarımızda ise acı ve tatlı biber salça çeşitleri bulunmaktadır. Ürünlerimizi uygun koruma şartları altında kaliteli ambalajları ile son tüketim tarihlerine kadar sorunsuzca saklayabilirsiniz.  

Toptan salça fiyatları sayesinde mutfaklarımızda sıkça tercih edilen lezzetli salçaları online sepetinize en ekonomik şekilde ekleyebilirsiniz. Kategorimizde bulunan tüm ürünleri toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile online alışveriş sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.