Gösterilen sonuç sayısı: 2

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Kuru Edirne Biberi 1 kg

1.240,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Kuru Edirne Biberi 500 gr

639,00

Edirne bölgesine özgü tatlar, Edirne yöresel ürünleri kapsamında sanal alışveriş sitemizde toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Birbirinden değerli ve kaliteli firmaların özenle seçilmiş ürünlerini toptan Edirne yöresel ürün fiyatları ile bu kategorimizde bulabilirsiniz. Bu kapsamda Helles firması ürünleri, yöresel Edirne sabunu ve kuru Edirne biberi bulunmaktadır.  

Helles firmasının badem ezmesi ürünleri şık karton ambalajında 215 gr ve 415 gr’lık paketler halinde Edirne yöresel ürünleri arasındadır. Ayrıca yine Helles markasının kavala kurabiyesi ürünleri 200 gr ve 400 gr’lik karton ambalajlarında, toptan fiyatına perakende satış fiyatlarıyla bulunmaktadır. Kuru Edirne biberi ise 500 gr ve 1 kg olarak sitemizde toptan Edirne yöresel ürün fiyatları ile yer almaktadır. Edirne meyve sabunu çeşitleri kapsamında eko sepet, hasır sepet ve kari sepet toptan Edirne yöresel ürün fiyatları ile raflarımızda mevcuttur. Toptan fiyatına perakende satış kapsamında kare tripod, kayık model, metal saplı ve oval sepet meyve sabunları da bulunmaktadır. Ek olarak porselen tabak ve tripod saplı meyve sabunları ile sabun gül sepeti Edirne yöresel ürün çeşitleri kapsamındadır.  

Edirne yöresel ürünleri kategorimizde farklı, kaliteli ve yöresel ürünleri uygun toptan Edirne yöresel ürün fiyatları ile temin edebilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile kategorimiz kapsamındaki bütün ürünler ekonomik fiyatları ile hızlı ve güvenli olarak satın alınabilir.