Gösterilen sonuç sayısı: 16


Ülke olarak en fazla tükettiğimiz sıcak içeceklerin başında çay gelmektedir. Gün içinde herhangi bir zaman diliminde severek tüketilebilen bu içecek, keyifli zamanların vazgeçilmezlerindendir. Çay kategorimizde Çaykur, KarÇay ve Karali markalarının kaliteli çeşitleri yer almaktadır. Sitemizdeki bütün çay çeşitleri uygun toptan fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile uygun fiyatlara alabileceğiniz lezzetli çay çeşitleri altınbaş çayı, kamelya çayı ve siyah çaydır. Bütün çeşitleri toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile yarım, bir ve beş kiloluk paketler halinde temin edilebilir. Kaliteli ambalajları sayesinde, uygun ortamda saklandıkları zaman tazelik ve kokularını uzun süre muhafaza etmektedirler.  

Çaylarımız tatmin edici renkleri, kokuları ve avantajlı toptan çay fiyatları ile severek tercih edilmektedir. Toptan fiyatına perakende satış politikamız kaliteyi ekonomik fiyata elde etmenizi sağlayan en büyük etkendir. Bu vizyonumuz ile ürünlerimiz sizlere toptan fiyatları ile sunulmuştur. Sıkça tüketilen bu içecek, toptan fiyatları sayesinde bütçenize de yük olmaktan çıkmıştır.  

Toptan fiyatına perakende satış ile sizlere sunduğumuz çay aşırıya kaçmadan tüketildiğinde kalp ve bağırsak sağlığını korumaya yardımcı olabilir. Ayrıca kan şekeri seviyesini de düşürebilmektedir. Çalışma esnasında odaklanmaya da yardımcı olabilen içeceğimiz, sıcak muhabbet ortamlarımızın da vazgeçilmez eşlikçilerindendir. Ülkemizde ve dünyada çokça tercih edilen kaliteli ve lezzetli çay çeşitlerini sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.