Gösterilen sonuç sayısı: 30

Süt Ürünleri

Alkan Lor Peyniri 17 Kg

799,90

Süt ürünleri kategorimiz toptan fiyatına perakende satış ile müşterilerimizi avantajlı toptan süt ürünleri fiyatları ile buluşturmaktadır. Aralarında çokça tercih edilen Arda Gıda ve SEK gibi markaların uygun peynir fiyatları, süt fiyatları, kaşar peyniri fiyatları ile bulabilirsiniz. Bunların yanında Erdem Saroz, Kırklareli Mustafa Mısırlı, Niğsüt, Özkayalar ve Yiğitbey markaları da toptan fiyatına perakende satış ile sizlere sunulmaktadır. Toptan fiyatına perakende satış avantajımız ile Peyra, Başoğul, Sevsüt, Nurceylan ve Güvençer firmalarının süt ürünleride mevcuttur.  

Süt ürünleri kategorimizin geniş ürün gamında taze kaşar peyniri, füme isli kaşar peyniri ve taze lor peyniri mevcuttur. Ayrıca, toptan süt ürünü fiyatları ile tam yağlı natural beyaz peynir, tam yağlı çeçil peyniri, dilimli tost kaşarı bulunmaktadır. Toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sert kalıp beyaz peynir, yağlı kültürlü beyaz peynir, taze tost peyniri de mevcuttur. Ekonomik toptan süt ürünleri fiyatları ile kaliteden ödün vermeden yarım yağlı süt, tereyağı, pide kaşar peyniri de sizlere sunulmuştur. Yine toptan süt ürünü fiyatları ile olgunlaştırılmış beyaz peynir, eski kaşar peyniri, vakumlu eski kaşar paçal ürünlerimiz arasında mevcuttur. Kaliteli ve leziz yumuşak kalıp beyaz peynir, olgunlaştırılmış sertleşmiş mezelik beyaz peynir de sanal raflarımızda sofralarınızdaki yerlerini beklemektedirler.  

Toptan fiyatına perakende satış politikamız bütün ürünlerimiz için geçerlidir. Arda Gıda kalitesi ile leziz ve sağlıklı ürünler, ekonomik toptan süt ürünlerinin fiyatları ile sitemizde yer almaktadır.