Gösterilen sonuç sayısı: 37

499,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Çilek Reçeli 5 kg

475,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Kayısı Reçeli 5 kg

475,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Üzüm Pekmezi 5 kg

599,00

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Koska Vişne Reçeli 5 kg

475,90

Pasta Malzemeleri

Kuru Kayısı 300 gr

119,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Kuru Kayısı 5 kg

1.459,00

Pasta Malzemeleri

Sana Margarin 250 gr

28,90

Hazır Tatlılar

Tatsan Cevizli Helva 250 gr

55,90

Hazır Tatlılar

Tatsan Cevizli Helva 500 gr

69,90

CATERİNG ÜRÜNLERİ

Canpetek Kavanoz Bal 850 gr

164,90

Pasta Malzemeleri

Bima Margarin 250 gr

22,90

Ürünlerimiz Sami Arda Gıda’nın titiz yaklaşımı ve yüksek kalite standardıyla seçilmiştir. Toptan fiyatına perakende satış politikasıyla oluşturulmuş piknik grubu ürünleri kategorimiz, toptan piknik grubu ürünleri fiyatları ile sizlere sunulmuştur. Herkesçe bilinen Pınar, Koska ve Sana markalarının yanında lezzet, kalite ve sağlıktan ödün vermeyen başarılı markalarımız da mevcuttur. Altın Safran, Canpetek, Ergül, Tatsan, Vega ve Birma markaları da toptan piknik grubu ürünleri fiyatları ile sanal marketimizde yer almaktadır.  

Toptan fiyatına perakende satış kapsamında süzme çam balı, çilek reçeli, kayısı reçeli, margarin, vişne reçeli, böğürtlen reçeli, tahin, pekmez bulunmaktadır. Ayrıca küçüklerin çok sevdiği, kakaolu fındık kreması, fındık ezmesi, çilek aromalı yaz helvası ve cevizli yaz helvasının da satışı mevcuttur. Yine ek olarak, kakaolu tahin helvası, aç bitir helva, cevizli helva, bademli helva, karamelli cevizli helva, vanilyalı tahin helvası bulunmaktadır. Hem besleyici hem de lezzetli gıdalardan kuru incir, kuru kayısı, tereyağı, krem peynir gibi ürünler de sanal marketimizde yer alır. Sevilen tatları avantajlı toptan piknik grubu ürünleri fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz.  

Toptan fiyatına perakende satış sistemimiz ile ekonomik helva fiyatları, reçel fiyatları, bal fiyatları, üzüm pekmezi fiyatları ve tahin fiyatlarına erişebilirsiniz. Piknik grubu ürünleri kategorisinde sevdiğiniz tatları toptan piknik grubu ürünleri fiyatları ile satın alabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış prensibiyle sizlere sunulmuş olan ürünlerimizin toptan piknik grubu ürünleri fiyatları ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Ekonomik toptan piknik grubu ürünleri fiyatları sayesinde toptan fiyatına perakende satış fırsatları ile mutfak masrafınızı artırmadan sevdiğiniz tatlara ulaşabileceksiniz.