Gösterilen sonuç sayısı: 9


Sıcak içecekler kategorimizde kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen firmaların ürünlerini sanal raflarımızda toptan sıcak içecek fiyatları ile bulabilirsiniz. Bu kapsamda Çaykur, Jacobs ve Karali markalarının sevilen ürünleri, toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sizlere sunulmuştur.  

Sitemizde yer alan sıcak içecek çeşitleri dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen sıcak içecekler olan çay ve kahvedir. Özellikle ülkemizde önemli bir yeri olan çay, sanal alışveriş sitemiz kapsamında çay severler için özenli olarak seçilmiştir. Çaylar kapsamında atınbaş çayı, kamelya çayı ve siyah çay sıcak içecekler kategorimizde toptan sıcak içecek fiyatları ile yer almaktadır. Kahve çeşitlerimiz kapsamında ise üçü bir arada kahve ve ikisi bir arada kahve toptan sıcak içecek fiyatları ile mevcuttur. Kahve çeşitlerimiz, tanınan, sevilen ve çokça tercih edilen Jacobs markasının ürünleridir.  

Toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sıcak içecek çeşitleri kapsamında yer alan çay ve kahve ürünlerini uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Çaylarımızı 500gr ve 5kg’lık ambalajlarda toptan sıcak içecek fiyatları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca hazır kahvelerimizi ise 40’lı paketler halinde ekonomik toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile temin edebilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış sistemimiz sevilen ve sıklıkla tüketilen çay, kahve gibi ürünlerin maliyetini düşürerek bütçenize destek olur. Böylelikle damak tadınıza uygun, lezzetli ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.