Gösterilen sonuç sayısı: 6


Omega 3 deposu olan balık konserveleri aynı zamanda bağışıklık sistemini korumakta, kalp sağlığını güçlendirmekte ve zekâ gelişiminde fayda sağlamaktadır. Bu değerli gıdamız, konserveleme sistemi ile evlerimizde, restoranlarımızda veya ihtiyaç duyduğumuz her yerde çok uzun sürelerle taze olarak saklanabilmektedir. Dardanel, Fide, Gelibolu ve Yakşi Kız markalarının kaliteli balık konserveleri toptan fiyatına perakende satış politikamız ile sizlere sunulmuştur. Hijyenik şartlardaki konserveleme sistemleri ile titizlikle çalışan firmalarımızın toptan balık konservesi fiyatlarını online alışveriş sitemizde bulabilirsiniz.  

Balık konservesi çeşitleri kapsamında ton balığı ve sardalye konservesi toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sanal raflarımızda yer almaktadır. Ek olarak soslu sardalye konservesi ve uskumru balığı konservesi de toptan balık konservesi fiyatları ile sitemizde mevcuttur. Ton balığı konserveleri 160 gr ve 80 gr olmak üzere toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile satın alınabilir. Balık konservesi çeşitleri kapsamında sardalye konserveleriyse 100 gr, 160 gr ve 200 gr ambalajlarla, uygun toptan balık konservesi fiyatlarıyla bulunmaktadır. Uskumru balığı konservesi ve domates soslu uskumru fileto 160 gr’lık konservelerde toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile mevcuttur.  

Uzun raf ömrüne sahip olan balık konserveleri pratik kapakları ile kolayca açılarak yemeye hazır hale çabucak gelmektedir. Bu hızlı, pratik ve besleyici gıdayı avantajlı toptan balık konservesi fiyatları ile online alışveriş sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.