Gösterilen sonuç sayısı: 30

Et Ürünleri

Danet Dana Jambon 2 kg

1.499,90
569,90
109,90
389,90
82,90
-15%
109,90
429,90
1.089,90
-6%

Et ürünleri, toptan fiyatına perakende satış politikamız sayesinde en avantajlı toptan et ürünü fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerlerini aldılar. Sucuk fiyatları, salam fiyatları, kavurma fiyatları ve pastırma fiyatları gibi toptan et ürünleri fiyatları ekonomik şekilde değerli müşterilerimize sunulmuştur.  

Marketimizde Pınar Dana Salam, Pınar Yörük Hindi Salam ve Şenpiliç gibi bilindik ve çokça tercih edilen ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu firmalar gibi kaliteden ödün vermeden yüksek sağlık standartları ile üretim yapan başka firmalarımız da mevcuttur. Danet, Ege Çiftlik, Başoğul, Dilek, Et Pa, Hızal, Kıyam, Özden, Uzmanlar, Sultan Et, Çukurova ve Hocaoğlu et ürünlerini bulabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satış fiyatlarımız bütün ürünlerimiz için geçerlidir. Toptan fiyatına perakende satış fiyatlarıyla kuru et, kavurma, sucuk, salam, sosis, antrikot ve kurtulmuş et çeşitlerini avantajlı olarak alabilirsiniz.  

Soframızın en lezzetli protein kaynakları olan et ürünlerini, toptan fiyatına perakende satış sistemimiz sayesinde artık mutfak masraflarını şişirmiyor. Ekonomik toptan et ürünleri fiyatları sayesinde tüm et ürünlerini cep yakmadan satın alınabilir hale geliyor. Bu sayede başta sporcular olmak üzere protein diyeti yapan vatandaşlarımızın yüzlerini güldürüyor. Toptan et ürünlerinin fiyatlarıyla kaliteli ürünlerin toptan fiyatına perakende satışını yapan Sami Arda Gıda, kaliteyi ekonomik fiyata sunuyor.  

Artık toptan fiyatına perakende satış ile kaliteli et ürünlerini en ekonomik şekilde temin edebileceksiniz. Şaşıracağınız toptan et ürünleri fiyatları sayesinde sofralarınız zenginleşirken ekonomik alışverişin rahatlığını yaşayacaksınız.