126 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Barilla Spagetti Makarna 500 gr

49,90
36,90

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Arpa Şehriye 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Arpa Şehriye 500 gr

29,90

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Burgu Makarna 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Burgu Makarna 500 gr

29,90

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Fiyonk Makarna 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Fiyonk Makarna 500 gr

29,90

Makarna Yumurta Tuz

Filiz Fırın Makarna 5 kg

259,00

Pasta Malzemeleri

Filiz İrmik Vakumlu 500 gr

29,90

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Kalem Makarna 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Kuskus 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Spagetti 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Tel Şehriye 5 kg

279,50

Bakliyat Çeşitleri

Filiz Tel Şehriye 500 gr

29,90

Pasta Malzemeleri

Foodmate Krem Şanti 1 kg

269,90

Temel gıda çeşitleri kategorimiz sevilen tatları toptan fiyatına perakende satış politikası ile sizlere sunmaktadır. Tanınan ve sevilen Barilla, Calve, Bizim Mutfak, Çaykur, Filiz, Knorr, Oba ve Arda markalarının gıda çeşitleri mevcuttur. Bunların yanında Sana, Tat, Biryağ, Doğuş ve Torku markaları da avantajlı toptan gıda fiyatları ile sitemizde yer almaktadır.  

Toptan fiyatına perakende satış politikamız kapsamında Çevikler, Elit, Hanımeli, Hergün, Kar Çay markalarının gıda çeşitleri de portföyümüzde bulunmaktadır. Ek olarak Boringer, Kristal, Safran, Zeytinliova, Olin, Öztürkler ve Kent markaları toptan gıda fiyatları ile mevcuttur. Birma, Mia Mezze, Ataşlar, Rama markalarının temel gıda çeşitleri de toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile sanal raflarımızdaki yerini almıştır. Toptan temel gıda fiyatları sitemizde yer alan diğer markalar ise Öztürkoğlu, Profritöz, Safir, Salti, Birol Gıda, İkizoğlu, Karali ve Aysan’dır.  

Mantı, sigara böreği, nişasta, çay, krema, tarhana çorbası, toz şeker, yufka, buğday, galeta ve mısır unu temel gıda çeşitlerimiz arasındadır. Toptan fiyatına perakende satış fiyatları ile boncuk, çubuk, fiyonk, iri kalem ve fırın makarna çeşitlerimiz, tel ve arpa şehriye mevcuttur. Soslarda cafe de paris, pesto, barbekü, soya ve demi glace et sosu toptan temel gıda fiyatları ile sanal raflarımızdadır. Yemeklerimize tat katan cajun ve fajita çeşnisi baharatı, et ve tavuk suyu toz bulyon, iyotlu kaya tuzu sevilen lezzetlerimiz arasındadır.  

Bunlara ek olarak küp ve sargılı şeker, sebzeli çeşni, nar ekşisi, limon suyu, üzüm sirkesi, irmik, sütlü patates püresi bulunmaktadır. Bakliyat olarak ise kuru fasulye, nohut, osmancık pirinç, yeşil mercimek, bulgur, kırmızı mercimek ve barbunya çeşitleri raflarımızdaki yerini almıştır. Yağ çeşitlerimiz ise natural, sızma ve riviera zeytinyağı, mısır özü ve ayçiçek yağı, margarin ve susuz kızartma yağıdır.